پایین جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

پایین: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 لهستان رومانی lahestan romani moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار حوادث بازداشت اعضای خانواده‌ای که دخترشان را طعمه اخاذی از صاحبان ماشین‌های لوکس قرار می‌دادند

هفته گذشته حرکات مارپیچ و عجیب یک ماشین هیوندا توجه مأموران گشت پلیس در یکی از اتوبان‌های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود جلب کرد، به ‌همین ‌دلیل مأمورا

بازداشت اعضای خانواده ای که دخترشان را طعمه اخاذی از صاحبان ماشین های لوکس قرار می دادند

عبارات مهم : ایران

هفته گذشته حرکات مارپیچ و عجیب یک ماشین هیوندا توجه مأموران گشت پلیس در یکی از اتوبان های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود جلب کرد، به همین علت مأموران آنها را زیر نظر گرفتند و دیدند داخل ماشین به جز راننده، دو زن حضور دارند.

شرق نوشت: یکی از دو زن با راننده درگیر بود و همین عنوان باعث شده است بود راننده میان سال تعادلش را از دست بدهد و ماشین حرکات عجیبی داشته باشد.

به این ترتیب، مأموران بعد از دقایقی دستور ایست دادند و در نهایت بعد از چند دقیقه، ماشین هیوندا متوقف شد. بعد از آن مرد میان سال فورا خود را به مأموران رساند و از آنها کمک خواست.

بازداشت اعضای خانواده‌ای که دخترشان را طعمه اخاذی از صاحبان ماشین‌های لوکس قرار می‌دادند

او در توضیح ماجرا با اشاره به یکی از دو زن، گفت: چند ساعت قبل در شمال شهر این زن جوان را دیدم که کنار خیابان منتظر ماشین ایستاده بود. او را سوار کردم و او خودش را شهلا معرفی کرد و در مسیر متوجه شدم منزل اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. او را به منزل اش رساندم. بعد از رسیدن به درِ خانه، او جهت قدردانی از اینکه او را رسانده ام از من خواست دعوتش را قبول کنم و داخل بروم. هرچه تقدیر کردم، فایده نداشت و اصرارهای او باعث شد وارد منزل اش شوم؛ ولی به محض ورود، مرد جوان و زن میان سالی از یکی از اتاق ها بیرون آمدند، آن موقع بود که فهمیدم کاسه ای زیر نیم کاسه هست. در یک لحظه و بدون اینکه بتوانند واکنشی نشان دهند، از آنجا فرار کردم؛ ولی زن جوان و زن میان سال دنبالم آمده و سوار ماشین شدند. آنها تلاش داشتند من را با ترساندن و زور به منزل برگردانند که خوشبختانه شما متوجه ما شدید.

با توجه به بیانات مرد میان سال، دو زن بازداشت شدند و پرونده ای دراین باره در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شد. در بررسی ها مشخص شد دو زن، دختر و مادر هستند.

هفته گذشته حرکات مارپیچ و عجیب یک ماشین هیوندا توجه مأموران گشت پلیس در یکی از اتوبان‌های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود جلب کرد، به ‌همین ‌دلیل مأمورا

درحالی که تحقیقات از سوی بازپرس آرش سیفی ادامه داشت، مرد پورشه سواری به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و شکایت مشابهی را طرح کرد؛ با این تفاوت که او مدعی بود تصویرهای مستهجنی از او تهیه کرده اند. مرد جوان در تحقیقات گفت: مدتی قبل سوار پورشه ام از خیابان خلوتی عبور می کردم که زن جوانی را در کنار خیابان منتظر ماشین دیدم. با توجه به اینکه دیر به دیر ماشین از آنجا عبور می کرد، او را سوار کردم و آن زن خودش را شهلا معرفی کرد. او را برابر منزل اش رساندم، ولی شهلا اصرار کرد که به منزل اش بروم. من هم به دعوت او، وارد آپارتمانش شدم. هنوز چند دقیقه ای نگذشته بود که مرد جوان و زن میان سالی از یکی از اتاق ها بیرون آمدند. آنها با ترساندن دست و پایم را بستند و تصاویری مستهجن از من گرفتند. بعد کارت عابر بانکم را گرفتند و دو زن با ٢٠ میلیون تومانی که در حسابم بود، سکه و طلا خریدند. بعد از خرید، من را آزاد و ترساندن کردند اگر در این باره حرفی بزنم، فیلم ها را منتشر می کنند و آبرویم را خواهند برد.

در ادامه مرد پورشه سوار مادر و دختر را شناسایی کرد، آنها نیز در بازجویی ها گفتند مرد جوانی که با آنها همکاری می کرده تا مردان را گروگان بگیرند و از آنها فیلم تهیه کنند، برادر شهلا هست. همچنین دو زن اعتراف کردند انجام این کارها پیشنهاد مادر ٥٠ساله خانواده و پسرش بوده و آنها از پنج راننده خودروی مدل اوج به همین شیوه مبالغ زیادی را اخاذی کرده اند. درحال حاضر تحقیقات جهت شناسایی دیگر شکات احتمالی این خانواده سه نفره ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | راننده | بازداشت | بازداشت شدن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz