پایین جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

پایین: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 لهستان رومانی lahestan romani moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ ضد مردمی ترین مدیر جمهوری تاریخ آمریکا است / وزیر خارجه سابق آمریکا

تارنمای خبری آمریکایی ‘هیل’ (TheHill) گزارش داد: ‘مادلین آلبرایت’ وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی دونالد ترامپ را ‘ضد مردمی ترین’ مدیر جمهوری در طول تاریخ آم

ترامپ ضد مردمی ترین مدیر جمهوری تاریخ آمریکا است / وزیر خارجه سابق آمریکا

وزیر خارجه سابق آمریکا: ترامپ ضد مردمی ترین مدیر جمهوری تاریخ آمریکا است

عبارات مهم : تاریخ

تارنمای خبری آمریکایی ‘هیل’ (TheHill) گزارش داد: ‘مادلین آلبرایت’ وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی دونالد ترامپ را ‘ضد مردمی ترین’ مدیر جمهوری در طول تاریخ آمریکا دانست.

به گزارش ایرنا، تارنمای خبری آمریکایی هیل نوشت : آلبرایت که قرار است کتاب تازه وی تحت نام ‘فاشیسم: یک هشدار’ هفته آینده منتشر شود گفته است که آمریکا تحت ریاست ترامپ نتوانسته است نقش خود را به عنوان رهبری دمکراتیک ایفا کند.

ترامپ ضد مردمی ترین مدیر جمهوری تاریخ آمریکا است / وزیر خارجه سابق آمریکا

بنابراین گزارش، آلبرایت افزود که ترامپ به سیستم قضایی، روند انتخابات و گروه های اقلیت در آمریکا حمله ور شده است و تلاش هایش در به زوال کشیدن مطبوعات این کشور نشان می دهد به طور غریزی مردم سالار و اهل دمکراسی نیست و ضد دمکراتیک ترین مدیر جمهوری در تاریخ این کشور است.

وزیرخارجه سابق آمریکا در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون گفت: به واقع باور داریم که آن چه مدیر جمهوری ( آمریکا ) می گوید حقیقت هست، و من بسیار دلواپس این واقعیت هستم که مواردی به طور عمد نادرست عنوان می شوند و آن گاه مردم تصور می کنند اگر مدیر جمهوری آن را گفته است بنابراین باید درست باشد، درحالی که دروغ وعدم حقیقت گویی عمدی است.

تارنمای خبری آمریکایی ‘هیل’ (TheHill) گزارش داد: ‘مادلین آلبرایت’ وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی دونالد ترامپ را ‘ضد مردمی ترین’ مدیر جمهوری در طول تاریخ آم

هیل در ادامه نوشت: آلبرایت -دیپلمات ارشد سابق آمریکا-، پیش از این بارها ترامپ را مورد انتقاد قرار داده و سال گذشته میلادی گفته بود خوار شمردن دمکراسی به وسیله ترامپ منجر به خروج دسته جمعی کارکنان از وزارت خارجه و بوجود آمدن یک اوضاع اضطراری در امنیت ملی در آمریکا خواهد شد.

مادلین آلبرایت ، ۸۱ ساله، که متولد ‘پراگ’ پایتخت جمهوری چک (چکسلواکی سابق) است و در سال ۱۹۵۷تابعیت آمریکا را بدست آورد، بین سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۱میلادی بعنوان شصت و چهارمین وزیر خارجه آمریکا در دولت بیل کلینتون عهده دار این سمت بود.

واژه های کلیدی: تاریخ | آمریکا | آلبرایت | آمریکایی | جمهوری چک | وزارت خارجه | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz